KEMBIMI VALUTOR
EUR:
ALL:
MKD:

Pompe Presion Trefazore Karroce Inoxi dhe Zorre Mbajtse 15L/Min 400Bar 11Kw 15Hp Motor 415V

Rated 0,0 out of 5
(0 shqyrtime nga klientë)
SKU: SPS 15-400KZ Kategori: