KEMBIMI VALUTOR
EUR:
ALL:
MKD:

Pompe Presion Trefazore Karroce Inoxi dhe Zorre Mbajtse 21L/Min 300Bar 11Kw 15Hp Motor 415V

Rated 0,0 out of 5
(0 shqyrtime nga klientë)
SKU: SPS 21-300KZ Kategori: